להזמנות: 03-5360727
שירות לקוחות: א'-ה' - 9:30-18:30

  1. דף הבית
  2. /
  3. הדפסים
  4. /
  5. הדפסים/ תמונות/ לבית ולמשרד

הדפסים לבית ולמשרד

מחפשים הדפסים לבית? רוצים לשדרג את חלל המשרד שלכם עם תמונות מיוחדות? סטיילי וולס מציעה מגוון תמונות והדפסים שמוסיפים אור ואווירה לחלל הבית והמשרד.

מספר המוצרים בסל : 0

הבית והמשרד הם מבצרכם וכדי שהתחושות בהן יעלו בקנה אחד עם הצורך והרצון שלכם, אתם צרכים להשקיע בעיצוב. כחלק בלתי נפרד מעיצוב הבית או המשרד הוא בחירת תמונות לבית ולמשרד ולשם כך התכנסנו. לכל תמונה אותה תבחרו יש משמעות ואווירה ייחודית ועל כן הבחירה צריכה להתבצע בהתאם – עליכם לבחור תמונות בהתאמה מושלמת לסגנון המועדף והאהוב עליכם וכמובן בהתאמה לעיצוב הרווח בחלל הנבחר להציב בו את התמונה ובהתאם לגודל ולאווירה אותה אתם מבקשים לייצר בחלל. 

איך בוחרים תמונות לבית או למשרד? 

בחירת תמונות לבית ולמשרד נתפסת לכאורה כמשימה פשוטה אך הלכה למעשה היא עתידה להיות משימה מורכבת אם לא יודעים לגשת אליה כראוי. 

• הגדירו מבעוד מועד את סגנון העיצוב שמועדף עליכם – סגנון העיצוב אינו מוגדר בכללים אך הוא כן דורשת מעט יצירתיות ויכולת לצפות את העתיד – לדמיין איך זה יראה. אם יצירתיות הוא לא הצד החזק שלכם, אתם יכולים להתרשם מהטרנדיים העכשוויים ולקחת מהם דוגמא.

• בחירת הצבעים – צבע משפיע על האווירה של החדר כולו ועל כן חשוב להקפיד על בחירת הצבע הנכונה שנע משחור לבן עד צבעים זוהרים וכמובן מה שביניהם. על בחירת הצבעים לתמוך האחד בשני וליצור הרמוניה מושלמת (עם הצבעים הנוספים בחדר של הריהוט ועוד).

• בחירת המסגרת – איכות המסגרת משפיע על איכות התמונה. כשאתם רוכשים תמונות מעוצבות לבית, חשוב להקפיד על מסגור ראוי. לעיתים רכישת התמונה היא ללא מסגרת ופעמים אחרות הרכישה מראש היא עם מסגרת. אתם יכולים לרכוש פרינטים לבית אותם תמסגרו לתמונה מרהיבה.

• גודל התמונה – לגודל התמונה משמעות גדולה – עליה להתאים לחלל החדר ולא להיות קטנה או גדולה מידי. אתם יכולים לרכוש תמונה אחת גדולה ומספקת מבחינת פרופורציה לקיר ואתם יכולים מנגד לרכוש מספר תמונות לבית בגדלים שונים ולפזר אותם באופן יצירתי על הקיר בחדר.

• בחירת סט תמונות לעיצוב הבית והמשרד וקבלת השראה מהרשת האינטרנטית – אם בחרתם לרכוש מספר הדפסים לבית ולשלב ביניהם בחדר, אתם יכולים לעשות זאת באופן עצמאי (גם לבחור את התמונות וגם לבחור את מספרם וגודלם) ומאידך אתם יכולים לרכוש סט מוכן מראש ולקבל את ההשראה כיצד נכון לתלות אותם.


מדוע נכון לשלב תמונות לבית ולמשרד בקירות? 

תמונות לבית הם פריט כמעט הכרחי בכל חדר וזאת כדי ליצור סביבה נעימה. אספנו עבורכם את הסיבות המהותיות בשלן כדאי לרכוש הדפסים לבית ולהפוך את הקירות למעוצבים ומרהיבים.

• יצירת אווירה ואופי - תמונות מעוצבות לבית ולמשרד מאפשרות לכם ליצור את החלל המתבקש ולהוסיף לו נופך עיצובי מרהיב שישדרג אותו.

• משום שמרבית האביזרים המונחים בחלל הם סטטיים, האווירה המתפרשת היא בהתאם – הוספת תמונות לחלל מאפשרת חוויה של תנועה בחלל / בחדר המדובר.

• התמונות מוסיפות צבע לחלל והרבה מאוד סטייל

טואול - בניית אתרים