להזמנות: 03-5360727
שירות לקוחות: א'-ה' - 9:30-18:30

  1. דף הבית
  2. /
  3. הדפסים
  4. /
  5. הדפסים/תמונות/ לחדרי ילדים

הדפסים לחדרי ילדים

מגוון תמונות לחדר ילדים בעיצובים מדליקים! כאן ריכזנו סט הדפסים ופרינטים המתאימים לחדר ילדים (בנים ובנות) ותינוקות.

מספר המוצרים בסל : 0

חדר הילדים הוא המרחב הפרטי של הילד בו הוא עתיד להרגיש בנוח ובעל ביטחון. לא כל חדר ילדים דומה לאחר ועל מנת שהחדר יענה על הציפיות, עליו להיות מותאם לאורך חייו ולאופיו של הילד. חלק בלתי נפרד מעיצוב החדר הוא התאמת תמונות והדפסים, אשר מוסיפים באופן משמעותי לעיצוב ולאווירה הכללית ועל כן בבואכם לעצב את חדר הילדים, עצרו לרגע וחשבו היטב על בחירת תמונות לחדר ילדים ועל ההדפסים שתרצו לקשט איתם את קירות החדר. 

רכישת תמונות לחדר ילדים יכולה להיות אחידה לחדר כולו, אך אתם בהחלט יכולים לבחור מגוון תמונות קיר לחדר ילדים, לצד הדפסים בהתאמה לפינות החדר (מיטת הילד / פינת המשחקים בחדר ועוד) והעיקר שהם ישתלבו בצורה הומוגנית בחלל. 


כיצד לבחור תמונות לחדר ילדים? 

בחירת התמונות צריכה להתבצע בהתאם לאווירה אותה אתם רוצים לייצר בחדר וכמובן בהתאם לגיל הילד והתקציב הקיים לרשותכם. ככל ואתם בוחרים פרינטים לחדרי הילדים, עליכם לקחת בחשבון את האיכות ולוודא כי התמונות מיוצרות מחומרים עמידים וכאלו שיחזיקו מעמד לאורך זמן. אומנם התמונות שתתלו כיום בחדר יכולות להשתנות בעתיד, אך חשוב לוודא שלשנים הקרובות הן יהיו מספיק חזקות. קחו בחשבון כי אם ילדכם אוהב חיות, נכון לרכוש עבורו תמונות והדפסים הקשורים לחיות וכן הלאה, אם הילד אוהב גיבורי על,  רכשו תמונות ממוסגרות לחדר ילדים של גיבורי על וכן הלאה. מבחר התמונות הוא רב ומגוון, אלו יכולות להיות תמונות בתצורת מדבקות קיר, תמונות ממוסגרות לחדר ילדים, פוסטר לחדרי הילדים ועוד. ההמלצה שלנו היא למדוד את החדר בכללותו ואת האזורים בהן אתם עתידים לתלות תמונות בפרט ולהחליט על גודל ותצורת התמונה בהתאם. 

שתפו את הילד בבחירה

המגוון של תמונות לחדר ילדים הוא עצום - מדויק יותר לכתוב אין סופי ועל כן הבחירה היא קשה. כדי לאפשר לילד להיות מעורב בתהליך, מומלץ לבחור עבורו מספר תמונות קיר לחדר ילדים, מתוכם הוא יבחר את המועדפות עליו, כך הוא יצליח להתחבר ולאהוב את החדר שלו הרבה יותר. הילדים של העידן הנוכחי יודעים מה הם אוהבים ומה הם מעדיפים, אנחנו ההורים צרכים רק לכוון אותם והמשימה תושלם על הצד הטוב ביותר.

כמה נכון להשקיע בתמונות והדפסים לחדר ילדים?

עיצוב החדר על פי רוב משתנה מספר פעמים במהלך החיים, בתחילה נרכשים הדפסים לחדרי ילדים בשלב הראשון לחייהם דהיינו שלב הינקות אז ההחלטה המלאה היא על ההורים. לקראת גיל 3 או 4 ישתנה העיצוב (לרוב עם המעבר של הילד ממיטת תינוק למיטת חבר) ויאופיין בגיבורי על, נסיכות וכיוצא בזאת ופעם נוספת ישתנה החדר סביב גיל 8 ולרוב ימשך עד הגיוס לצבא. תמונות לחדר ילדים הפכו לנגישים וזולים יחסית, כך שהתחלופה בהחלט אפשרית, אך אין צורך להוציא כספים מיותרים על תחלופה תדירה של הדפסים לחדרי ילדים ונכון לחשוב מראש על מה שאתם רוכשים.

טואול - בניית אתרים