להזמנות: 03-5360727
שירות לקוחות: א'-ה' - 9:00-18:30

תקנון האתרקדימון

ברוכים הבאים לאתר Styleywalls אנחנו נעשה הכול על מנת שתהיה לכם חווית משתמש נפלאה.
תקנון השימוש באתר הנ''ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לגברים ונשים כאחד.
אתר
Styleywalls (להלן "האתר") הוא אתר המשמש כאתר מכירות ייצוגי עבור חברת סטודיו סטיילי בע"מ ("להלן החברה") והינך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן.

אנא שימו לב כי עצם השימוש באתר מהווה הסכמה בלתי מותנית לתנאי תקנון זה.

בנוסף השימוש באתר זה על כול תכניו והשירותים המוצעים בו הורדת קבצים ,מדיה ,כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

 

תנאים כלליים

- מחירי המוצרים באתר ,דמי משלוח ,ותנאי האספקה נתונים לשיקול דעתה הבלעדית של החברה, אשר תהיה רשאית לשנותם מעת לעת וללא הודאה מוקדמת.

- כול התמונות באתר הינן לצורך המחשה בלבד, ולעיתים ייתכנו טעויות צילום או הפרשים בגוונים בין תצלומי המוצרים המתפרסמים באתר לבין המוצרים שיסופקו בפועל.

- אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות ,אך ייתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים הפרעות בזמינות האתר ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם    בכול עת ולא יינתן כול פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השרות ו/או הורדת האתר.

 

ניהול משתמשים ומבקרים

- הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כול משתמש, בין אם על ידי חסימת כתובת הip  של המחשב שלו ,כתובת הmadic של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא 
  צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

- צוות האתר\הנהלת האתר יעשה ככול שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים באתר.

- במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע ,מוסכם בזאת כי לגולשים ,משתמשים וחברים באתר לא תהה כול תביעה,טענה ,או דרישה כלפי החברה.

 

קניין רוחני

האתר כמו גם כול המידע שבו לרבות ,עיצוב האתר ,וקבצי מדיה לרבות

גרפיקות ,סרטונים ,תמונות ,וטקסטים קבצים המוצעים להורדה וכול חומר אחר אשר מוצג באתר

שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר Styleywalls ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש.

בנוסף אין להפיץ,להעתיק ,לשכפל,לפרסם ,לחקות או לעבד פיסות קוד,גרפיקות ,סרטונים,סימנים מסחריים או כול מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

 

תנאים לשימוש באתר

משתמש אשר מבצע פעולות באתר חייב לעמוד בתנאים הבאים:

1.  המשתמש הוא בעל כרטיס אשראי ישראלי או בינלאומי תקף ו\או אמצעי תשלום אחר.

2.  בעל כתובת ותא דואר אלקטרוני להלן דוא"ל ברשת האינטרנט.

3.  המשתמש יהיה אדם אשר גילו מעל 18 שנים.

4.  במקרה והמשתמש הוא קטין יהיה חייב בהשגחתו של הורה או אפוטרופוס, כול פעולה שתבוצע באתר על ידי קטין מהווה הסכמה של הקטין ו\או ההורה ו\או האפוטרופוס לתנאי השימוש  והתקנון.

5.  מבלי לגרוע מהאמור לעיל החברה תהא רשאית למנוע מכול אדם להשתמש באתר באופן זמני או לצמיתות ,וזאת על פי שיקול דעתה הבלעדי ומבלי למסור הודאה על כך מראש ,לרבות בכול    אחד מהמקרים הבאים:

- המשתמש בצע מעשה בלתי חוקי או עבר על הוראות הדין.

- המשתמש הפר תנאי תקנון זה.

- המשתמש בצע מעשה או מחדל שיש בו כדי לפגוע בחברה ו\או במי מטעמה ו\או בפעולתו התקינה של האתר ו\או בצד ג כלשהו.

-אם כרטיס האשראי שברשות המשתמש נחסם או הוגבל בדרך כלשהי.

 

רכישת מוצרים

1.  מילוי כול הפרטים באופן מדויק ומלא מהווה תנאי מוקדם לביצוע רכישה.

2.  האחריות למילוי הפרטים חלה על הלקוח בלבד,החברה לא תיקח אחריות על פרטים שגויים שהוזנו.

3.  המחירים באתר כוללים מע"מ,על פי הנדרש בחוק.

4.  הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לסרב לקבל הזמנות ממשתמשים על פי שיקול דעתה הבלעדי ולא תהיה כול טענה למשתמש אשר רכישתו לא התאפשרה או בוטלה.

5.  מסירת פרטים שגויים ביודעין מהווה הפרה של תנאי השימוש והתקנון ובנסיבות מסוימות יכול כי ינקטו נגדם הליכים משפטיים.

6.  התשלום באתר מתבצע באמצעות סליקה של כרטיס האשראי ו\או באמצעות Paypal

7.  בכול מקרה של חוסר שביעות רצון מהמוצר שרכשתם אנחנו פה בשבילכם אנא פנו אלינו ונטפל בבעיה. אנחנו שואפים לספק לכם מוצרים איכותיים ואת השרות הטוב ביותר.

 

הספקת מוצרים

1.  לאחר ביצוע ההזמנה עד שלושה ימי עסקים להכנת המוצר פלוס זמן השילוח.

2.  המשלוחים יתבצעו לאזורים שאליהם מגיע דואר ישראל.

3.  הספקת המוצר היא עד בית הלקוח או עד סניף הדואר הקרוב לבית הלקוח על ידי דואר ישראל, בהתאם למפורט בהזמנה ובהתאם לחלוקת הדואר בישוב.

4.  אנו שולחים כול הזמנה  בדואר רשום באמצעות דואר ישראל, זמן ההגעה לפי דואר ישראל הוא עד 14 ימי עבודה והמוצר מגיע לסניף הקרוב לבתיכם ,במידה ותרצו לזרז את המשלוח אנא פנו אלינו ונשמח להציע לכם אופציית שילוח מהירה יותר.

 

מדיניות ביטול עסקה והחזרת מוצרים

1.  הלקוח רשאי לבטל את העסקה בכפוף ובהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן התשמ"א 1981.

2.  לאחר ביצוע עסקת מכר מרחוק יימסר ללקוח מסמך המפרט את פרטי העסקה כנדרש בחוק (להלן: "טופס גילוי") באמצעות הדואר האלקטרוני שהזין הלקוח.

במקרה וטופס הגילוי לא נמסר ו/או התקבל אצל הלקוח כאמור לעיל, מכל סיבה שהיא, הלקוח יפעל ללא דיחוי ליידע את החברה על כך שלא קיבל את טופס הגילוי כאמור בסעיף זה.

3.  דרכי ביטול העסקה :

4.  (א) בהתאם לסעיף 14ג(ג)(1) לחוק לפיו: מיום עשיית העסקה ועד ארבעה עשר ימים מיום קבלת המוצר, או מיום קבלת טופס הגילוי, לפי המאוחר מביניהם;

5.  (ב) בהתאם לסעיף 14ג1(ג) לחוק לפיו: אדם עם מוגבלות, אזרח ותיק או עולה חדש רשאי לבטל עסקה, בתוך ארבעה חודשים מיום עשייתה, מיום קבלת המוצר או מיום קבלת טופס הגילוי, לפי המאוחר מבניהם, ובלבד שההתקשרות בעסקה כוללת שיחה בין החברה לבין הלקוח כאמור.

(כולל שיחה באמצעות תקשורת אלקטרונית). החברה תהיה רשאית לבקש מהלקוח שלעיל תעודה, כמפורט בחוק, המוכיחה כי הוא אדם עם מוגבלות, אזרח ותיק או עולה חדש, לפי העניין.

6.  בעת ביטול עסקת מכר מרחוק שלא עקב פגם, החברה תהיה רשאית לנכות דמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% ממחיר המוצר, או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך מביניהם;

7.  מוצר שהוכן או עוצב או שמידותיו שונו במיוחד על פי רצונו ודרישותיו של הלקוח, לא ניתן לבטל את רכישתו ו\או להחליפו ו \או להחזירו אלא אם התגלה פגם בייצור או במקרה של אי התאמה בין המוצר שסופק לבין המסוכם בהזמנה.
8.  בשום מקרה לא ניתן להחזיר מוצר במידה ועברו יותר מ14 יום מתאריך קבלת המוצר.

9.  במידה וימצא שהמוצר שנשלח ללקוח פגום ,יוכל הלקוח לקבל מוצר חדש ללא תשלום נוסף של דמי משלוח או לחילופין את כספו בחזרה ולקבל החזר כספי על דמי המשלוח.
10.  במידה והוחלט להחזיר את המוצר, עלות המשלוח הראשון ועלות המשלוח חזרה תחול על הלקוח.

ביטול רכישה מצד החברה
(א) החברה תהא רשאית על פי שיקול דעתה הבלעדי, בשל כל סיבה, ובכל עת, לבטל או להפסיק עסקה ו/או מכירה, כולה או חלקה, ו/או את פעילות האתר. 
(ב) הודעה על ביטול או הפסקה מעין זה תימסר למשתמש או לרוכש, והחברה תימנע מחיוב כרטיס האשראי של הרוכש או תשיב לו כל סכום ששולם בגין העסקה, השירותים ו/או המוצרים, ככל ששולם.
(ג) למעט בגין השבת סכום העסקה כאמור, לא תהיה למשתמש או לרוכש כל טענה, תביעה ו/או דרישה כלפי החברה.


אחריות החברה

1.  הנהלת האתר לא תהיה אחראית לעיכובים בהספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה. אירועי "כוח עליון" כדוגמת תקלות ,עיכובים ,שביתות שנגרמים עקב דואר ישראל /חברת שליחויות או כול גורם אחר שאינו קשור לחברה ,כמו אסונות טבע ,תקלות במערכות מחשוב או מערכות טלפון אשר יפגעו בהשלמת תהליך הרכישה או תקלות בדואר אלקטרוני.

2.  ההזמנות יסופקו לאחר שהושלם תהליך הרכישה בתנאי שבבעלות הלקוח כרטיס אשראי תקף שניתן לחייבו ולסלקו בישראל ובתנאי שחברת האשראי שהנפיקה אותו אישרה את העסקה שבוצעה.

3.  החברה ו\או מי מטעמם לא יהיו אחראים ולא יישאו בכול נזק ישיר,עקיף,תוצאתי או מיוחד שיגרם למשתמש ו\או לגולש ו\או לצד שלישי כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר ,שלא על פי תקנון זה.

4.  תהא עילת התביעה אשר תהא לרבות הפסד הכנסה ו\או מניעת רווח שיגרמו מכול סיבה שהיא שאז החברה שומרת לעצמה את הזכות לבטל את ההזמנה הספציפית, נפלה טעות קולמוס בתיאור המוצר ,לא יחייב הדבר את החברה ו\או את הנהלת האתר, בכול מקרה לא תישא החברה באחריות כלשהי העולה על ערך המוצר הנרכש.

5.  בגלל המגוון הרחב של הקירות וסוגי המשטחים השונים אשר אפשרי להדביק עליהם את המוצרים, הנהלת החברה לא תהיה אחראית לכול נזק ישיר או תוצאתי אשר יגרם לקיר או לכול משטח אחר כתוצאה מהדבקת המוצר,זו אחריות הלקוח בלבד לבצע בדיקה של הטפט\מדבקה על המשטח עליו הוא רוצה להדביקם.

 

סודיות ופרטיות

1.  הנהלת האתר תעשה ככול שביכולתה להגן על פרטיות המשתמשים באתר.

2.  כול פרטיו האישיים של המשתמש (שם ,דואר אלקטרוני וכדומא) יישמרו במאגרי המידע של החברה.

3.  החברה לא תעביר את פרטיו האישיים של המשתמש לאף גורם.

4.  החברה לא תעשה כול שימוש בפרטי אמצעי התשלום של המשתמש אלה לביצוע תשלום בגין עסקה אותה ביקש המשתמש לערוך ,ופרטיו אלו לא יעברו לאף גורם אחר זולת לצורך זה.

5.  למרות האמור לעיל החברה תהיה רשאית להעביר את פרטיו האישיים של המשתמש לצד שלישי, במקרים בהם המשתמש ביצע מעשה או מחדל הפוגעים ו\או העלולים לפגוע בחברה.

6.  אם המשתמש עשה שימוש בשרותי החברה לביצוע מעשה בלתי חוקי,אם התקבל בידי החברה צו שיפוטי המורה לה למסור את פרטי המשתמש לצד שלישי וכן בכול מחלוקת או הליכים משפטיים.

7.  מאחר שמדובר בסביבה מקוונת אין באפשרותה של החברה להבטיח חסינות מוחלטת מפני חדירות למחשביה ,או חשיפת המידע האגור בידי מבצעי פעולות בלתי חוקיות.

8.  אם יעלה בידי צד שלישי לחדור למידע אשר שמור בידי החברה ו/או להשתמש בו לרעה לא תהיה למשתמש כול תענה תביעה או דרישה כלפי החברה.

 

גילוי נאות

באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש\ים, הרגלי גלישה באתר, וניתוח קליקים וזמן שהייה, בכול העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כול פרט מזהה אחר.

 

דין ושיפוט

הדין החל על תקנון זה ו/או כול פעולה ו/או על סכסוך הנובע ממנו ,הוא הדין הישראלי בלבד.בכול מקרה של מחלוקת תהא לבית המשפט (השלום או המחוזי) תל אביב יפו הסמכות הבלעדית לדון בה.


logo בניית אתרים