מדבקות קיר מעוצבות בפייסבוק
סטיילי וולס יוטיוב

להזמנות: 03-5360727
שירות לקוחות: א'-ה' - 9:30-18:30

  1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. בחירת מדבקת קיר מעוצבות

מדבקות קיר מעוצבות - המדריך לבחירה לבית

עם מדבקות קיר מעוצבות נפתח בפנינו עולם עשיר ומרתק של עיצוב וסגנון. במחיר שווה לכל כיס ניתן לעצב ולחדש את כל אחד מהחדרים בבית ללא צורך באנשי מקצוע או סכומים גבוהים. עם המדבקות של סטודיו סטיילי בע"מ יוכל כל אחד לרענן את העיצוב בחדר השינה, בסלון או בחדר הילדים. כל שעליכם לעשות על מנת להפוך דירה פשוטה למושקעת הוא להוסיף במקומות הנכונים מדבקות קיר מעוצבות.

איך בוחרים נכון מדבקות קיר?

יש הרבה סוגים של מדבקות קיר ולכם יש את החופש לבחור את מה שאתם אוהבים. תוך דקות ספורות גם תוכלו להדביק את המדבקות על הקיר ולקבל מראה חדש. מדוע אם כך לא כדאי למהר? על מנת שתצליחו לבחור נכון מדבקות קיר מעוצבות שמתאימות לסגנון העיצוב הקיים ולתנאים בשטח, עליכם לבחון את הנתונים של הבית ולהחליט בהתאם.

הזמנת מדבקות תקדימו במדידת השטח, בחירת מיקום ותכנון. זה הזמן להחליט האם לבחור מדבקת קיר אחת גדולה או כמה מדבקות קטנות. תוכלו לבחור במדבקות מצחיקות, מדבקות שמעבירות מסרים כתובים, מדבקות קיר, מדבקות צבעוניות ומדבקות בעיצוב סולידי.

באיזה קיר אפשר להדביק מדבקות?

על כל קיר/משטח עליו תרצו להדביק מדבקות להיות חלק ונטול בליטות. אם יש בקיר חורים יש לתקן אותם תחילה. מדבקת קיר לא תוכל להסתיר חורים בקירות, קילופי צבע, כתמי רטיבות או קרעים בטפט. את המדבקות יש להדביק רק כאשר הקיר נקי משאריות צבע ובעל טקסטורה חלקה. כמו כן, חשוב לציין שלא ניתן להדביק מדבקות על צבע טמבורטקס.

איזה גודל של מדבקה כדאי לבחור?

הגודל של השטח משמעותי לבחירת המדבקה. בעבור קיר גדול מאוד כדאי לבחור מדבקה גדולה או רצף של מדבקות קטנות. מדבקה קטנה בודדת לא תתאים לקיר גדול ורחב ומדבקה גדולה מאוד לא תתאים לקיר קטן. בכדי לקבל מראה נעים לעין חשוב למקם את המדבקה נכון כשהיא בולטת אך אינה מכסה את הקיר כולו. עלינו להיות מסוגלים לקלוט את המדבקה כולה במבט אחד. כמו כן, על המדבקה להתאים לאופי של החדר ולדיירים בחדר.

לפרטים והזמנות התקשרו :  
03-5360727

או השאירו פרטים:
טואול - אתרים באינטרנט