מדבקות קיר מעוצבות בפייסבוק
סטיילי וולס יוטיוב

להזמנות: 03-5360727
שירות לקוחות: א'-ה' - 9:30-18:30

  1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. רעיונות למדבקות קיר לבית

מדבקות קיר לבית – רעיונות מיוחדים

לפני שנתחיל להציע לכם רעיונות מיוחדים להדבקת מדבקות קיר לבית נסביר תחילה מהן מדבקות קיר וכיצד הן משדרגות את עיצוב הבית או המשרד ברגע. מדבקות קיר לבית הן מדבקות שמיוצרות במיוחד בעבור הדבקה על קירות. אלו הן מדבקות איכותיות ועמידות יותר בהשוואה אל מדבקות רגילות. כיום כאשר המדבקות הפכו לטרנד של ממש אפשר למצוא מבחר גדול של מדבקות במידות שונות ובמבחר סגנונות. באתר סטיילי וולס כל אחד יכול להזמין מדבקות בכל סגנון ובכל גודל. ניתן להזמין מדבקות עם כיתוב מסוים או עם שם פרטי/משפחה.

מדבקות קיר למסדרון:

אם יש אצלכם בבית מסדרון ארוך ומשעמם תוכלו להפוך אותו בעזרת מדבקות קיר לבית לשדה פרחים, שדה תעופה עם מטוסים, חוף ים או עולם קדמון עם דינוזאורים. אופציה נוספת תהיה מדבקות עם מסרי מוטיבציה או משפטים חכמים שאתם אוהבים.

מדבקות קיר לבית עם ילדים:

הדבקת מדבקות הפכה בשנים האחרונות לשיטה המועדפת על ההורים לעיצוב חדר הילדים. האפשרות להדביק ולהסיר את המדבקות בקלות יחד עם המחירים הנוחים מאפשרים את החלפת המדבקות כאשר הילדים גדלים. בניגוד לטפט אותו לא תוכלו להחליף בכל שנה, את מדבקות הקיר דווקא כן תוכלו.

טיפים להדבקת מדבקות בסלון:

מדבקות קיר לבית שמיועדות לסלון הן לרוב מדבקות גדולות או מדבקות מורכבות שכוללות מספר חלקים. על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר עליכם להקפיד לעקוב אחר הנחיות היצרן ולבצע הדבקה איטית ומדויקת ככל האפשר. כל הדבקה תתחילו בתכנון שכולל בחירת מיקום מדויק בעבור כל מדבקה יחד עם מדידה.

לקראת ההדבקה כדאי לנקות היטב את המשטח עליו אתם מתכננים להדביק את המדבקה. אבק ולכלוך עלולים לפגוע בכושר ההידבקות ובעמידות של המדבקה. אם ניקיתם את המשטח עם מטלית רטובה חשוב להמתין לייבוש מלא של המשטח. 

רוב המדבקות מגיעות אליכם חתוכות ומוכנות לשימוש. אם בכל זאת קבלתם מדבקה לא מחולקת יהיה עליכם לגזור אותה בעצמכם. כעת עליכם לסמן על הקיר את מיקום המדבקה. הקפידו על סימונים ברורים על מנת להבטיח דיוק מרבי. השלב הבא הוא הצמדת המדבקה אל הקיר תוך הסרה איטית של נייר המגן. הדקו את המדבקה היטב אל הקיר תוך שחרור בועות אוויר כלואות.

 

 

לפרטים והזמנות התקשרו :  
03-5360727

או השאירו פרטים:
טואול - אתרים באינטרנט