מדבקות קיר מעוצבות בפייסבוק
סטיילי וולס יוטיוב

להזמנות: 03-5360727
שירות לקוחות: א'-ה' - 9:30-18:30

  1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. כיצד לבחור מדבקות קיר לחדרי ילדיםמדבקות לחדרי ילדים – מה כדאי לבחור?


בבואנו לבחור מדבקות לחדרי ילדים נרצה להעדיף מדבקות איכותיות עשויות חומרים עמידים. לא נרצה לגלות שהמדבקות מתקלפות או דוהות לאחר מספר חודשים. על מנת למנוע את עגמת הנפש כדאי מראש לרכוש מדבקות קיר רק באתרים וחנויות שמתמחים בתחום ומתחייבים לאיכות המוצר.

איך מדביקים את המדבקות?

הדבקה של מדבקות קיר לחדרי ילדים או לכל חדר אחר בבית תוכלו לבצע בעצמכם. פעולת ההדבקה עצמה אינה מסובכת אך עליכם להתחיל אותה בתכנון מדויק של צורת ההדבקה. יש לקבוע מראש מקום מתאים לכל מדבקה תוך ביצוע מדידות. לאחר ההדבקה כבר לא תוכלו להזיז את המדבקות ממקומן. מדבקות גדולות מגיעות לעתים ממוספרות על מנת לסייע לכם להרכיב נכון את התמונה. תמיד כדאי לקרוא את הוראות ההדבקה לפני שמתחילים בעבודה.

האם כל אחד יכול?

המדבקות של סטיילי וולס מגיעות מוכנות עם דבק לקיר. כל שנותר לכם לעשות הוא לקלף את המדבקה ולהדביק אותה במקום הנכון על הקיר. מדבקות קיר גדולה תוכלו להדביק בעזרת גיליון מעבר. מדבקות לחדרי ילדים אפשר וכדאי להדביק גם על ארון בגדים, שידות, דלתות וכונניות. כל עוד מדובר במשטח חלק בגודל מתאים – אין כל סיבה שלא תוכלו לבצע בעצמכם הדבקה מדויקת ומהירה.

כמה עולות המדבקות?

מחירים של מדבקות לחדרי ילדים נקבעים בהתאם לגודל של הגיליון, מספר המדבקות וטיב חומרי הגלם. מבצעים מתפרסמים באתר סטיילי וולס באופן קבוע כך שאפשר למצוא תמיד דגמים לחדרי ילדים במחירים אטרקטיביים. המחירים נעים בין כמה עשרות שקלים ועד כמה מאות שקלים בעבור סט מדבקות לחדר כולו.

איך מסירים מדבקות קיימות?

על מנת להסיר מדבקות קיר קיימות תוכלו להשתמש במספריים או בסכין (סכין מריחה). אם המדבקה אינה יוצאת בקלות כדאי לחמם אותה עם מייבש שיער על מנת להמיס את הדבק. אם נותרו סימנים של דבק על הקיר לאחר הסרת המדבקה תוכלו להסיר אותם בעזרת מעט אצטון או אלכוהול נוזלי. לאחר הסרת המדבקות תוכלו לצבוע את הקיר, להדביק טפט או להדביק מדבקות חדשות. כל עוד תקפידו להסיר את המדבקות בעדינות לא ייגרם כל נזק לשכבת הצבע. 

 

 

 

 

לפרטים והזמנות התקשרו :  
03-5360727

או השאירו פרטים:
טואול - אתרים באינטרנט