מדבקות קיר מעוצבות בפייסבוק
סטיילי וולס יוטיוב

להזמנות: 03-5360727
שירות לקוחות: א'-ה' - 9:30-18:30

  1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. טפט לדלת פניםטפט לדלת פנים

דלתות הפנים משפיעות רבות על עיצוב הבית כולו ועל האווירה. בתים עם דלתות פנים מעוצבות נראים מושקעים ומטופחים גם כאשר ההשקעה בעיצוב ואבזור הבית אינה רבה כלל. אם אתם מחפשים את הדרך לשדרג במהירות ובזול את עיצוב הבית שלכם – טפט לדלת פנים הוא בדיוק מה שאתם צריכים.

סטודיו סטיילי הוא המקום בו תוכלו למצוא מבחר גדול של טפטים לדלתות, טפטים לקירות ומדבקות קיר מכל הסוגים ובכל הסגנונות. האתר של סטודיו סטיילי הוא המקום בו אתם יכולים להפוך את הבית שלכם מעוצב ומלא סגנון מבלי לבצע פעולות שיפוץ מלכלכות ומבלי לבזבז הרבה כסף. המדבקות והטפטים כולם איכותיים, עמידים וניתנים להדבקה עצמית.

מתי אפשר וכדאי להדביק טפט לדלת פנים?

כל בית סטנדרטי עם עיצוב פשוט יוכל להיראות הרבה יותר טוב עם דלתות פנים מעוצבות. טפט לדלת פנים הוא הדרך בה אתם משדרגים את המראה של הדלת הקיימת ולמעשה "מחליפים" את הדלת הישנה בחדשה בזול. אם יש אצלכם בבית דלתות פנים תקינות במצב טוב (ללא שברים או ריקבון של העץ) -  אין כל סיבה שתמהרו להחליף אותן רק משיקולים של עיצוב. באמצעות טפט לדלת פנים הדלת הנוכחית שלכם תוכל לשרת אתכם בנאמנות למשך שנים רבות.

הדבקת טפט לדלת פנים הפכה בשנים האחרונות לטרנד. ייתכן ואתם בעצמכם החמאתם לחברים על דלתות הפנים החדשות שלהם מבלי לדעת שמדובר בדלת ישנה שהודבק עליה טפט. את הטפטים אפשר להדביק על כל סוגי דלתות הפנים. ההדבקה המוצלחת ביותר תהיה על דלת חלקה ונקייה. נמליץ לשייף מעט את הדלת על מנת להפוך אותה חלקה ונקייה לחלוטין.

אלו טפטים יש לדלתות פנים?

תשמחו לגלות שאפשר למצוא מבחר סגנונות עיצוב בתחום הטפטים. כמעט את כל סגנונות העיצוב שאתם מכירים מאולמות התצוגה של דלתות הפנים תוכלו למצוא גם בטפטים. לקבלת עיצוב אלגנטי, פשוט ויוקרתי שיוכל שהשתלב בכל עיצוב בית קיים תבחרו בדגמים בעיצוב סולידי. אם תרצו לעורר מעט את עיצוב הבית תוכלו לבחור בדגמים נועזים וצבעוניים. הדבקת הטפט ניתנת לביצוע באופן עצמאי. כמה פעולות פשוטות וגם לכם יהיו בבית דלתות פנים מעוצבות.

לפרטים והזמנות התקשרו :  
03-5360727

או השאירו פרטים:
טואול - אתרים באינטרנט