מדבקות קיר מעוצבות בפייסבוק
סטיילי וולס יוטיוב

להזמנות: 03-5360727
שירות לקוחות: א'-ה' - 9:30-18:30

  1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. טפט לדלת

 
טפט לדלת

נמאס לכם מהמראה הסטנדרטי של הדלת אצלכם בבית? גרים בדירה שכורה ואין לכם אפשרות להחליף את הדלת הקיימת בחדשה? טפט לדלת הוא בדיוק מה שאתם צריכים. הדבקה מהירה ופשוטה של טפט לא יקר בכלל תשדרג בצורה משמעותית את עיצוב הדלת, עיצוב החדר והאווירה בבית כולו.

כיום, כולם כבר יודעים עד כמה עיצוב הדלתות בבית חיוני לעיצוב של הבית כולו. אם השקעתם הרבה מאמצים ומשאבים בעיצוב הבית בעוד דלתות הפנים נותרו ישנות או מיושנות – משהו יהיה חסר ליצירת האווירה שאתם מחפשים. זה הזמן לפנות אל סטודיו סטיילי ולבחור טפט לדלת.

איך מדביקים טפט לדלת?

הדבקת טפט לדלת תהיה הרבה פחות מורכבת מהדבקה של טפט לקיר. מדובר במשימה אותה תוכלו לבצע בעצמכם. למעשה, הלקוחות של סטודיו סטיילי רוכשים אונליין ומדביקים בעצמם את הטפט על הדלת מבלי לצאת מהבית. כל שעליכם לעשות הוא לבחור באתר טפט לדלת במידות שמתאימות לדלת שלכם. ישנם דגמים שמתאימים לדלתות פנים, דגמים לדלתות חוץ וגם דגמים שמיועדים לדלתות רב בריח. לאחר שבחרתם את הדגמים שמשלימים בצורה הטובה ביותר את סגנון העיצוב הקיים אצלכם בבית, כל שנותר לכם לעשות הוא להשלים את ההזמנה ולהמתין להגעת המשלוח.

השלב הראשון בהדבקת הטפט יהיה הכנת המשטח. זהו השלב בו תתבקשו לנקות את הדלת, להסיר ממנו מדבקות או מגנטים, שאריות של צבע מתקלף או כל לכלוך אחר. כדאי להתחיל בהדבקת הטפט רק כאשר המשטח חלק, נקי ויבש לחלוטין. כעת עליכם לקרוא את הנחיות ההדבקה של היצרן ולתכנן בהתאם את ההדבקה. חשוב לוודא שאתם מחזיקים את הטפט בצורה ישרה ומדביקים אותו באיטיות בצמוד לדלת וללא בועות אוויר. יש המעדיפים לבצע את ההדבקה יחד עם מבוגר נוסף אך ניתן לבצע גם הדבקה עצמית. לאחר שתדביקו בעצמכם טפט לדלת פעם אחת הדבקת הטפט לדלת הבאה תהיה הרבה יותר פשוטה ומהירה.

איזה טפט לדלת כדאי לי לבחור?

פרט להקפדה על בחירה במידה הנכונה שתתאים למידות הדלת, יש לכם את החופש לבחור בכל דגם שאתם אוהבים. יש המעדיפים דגמים בעיצוב סולידי אלגנטי בעוד אחרים מעדיפים דגמים מיוחדים בעיצוב צבעוני ועשיר.

לפרטים והזמנות התקשרו :  
03-5360727

או השאירו פרטים:
טואול - אתרים באינטרנט