מדבקות קיר מעוצבות בפייסבוק
סטיילי וולס יוטיוב

להזמנות: 03-5360727
שירות לקוחות: א'-ה' - 9:30-18:30

  1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. הדבקת מדבקות קיר לבית

מדריך הדבקת מדבקות קיר לבית


כיום אנו פוגשים מדבקות קיר כמעט בכל בית. המדבקות הן אופציה לעיצוב מהיר, מודרני וזול. אם גם אצלכם בבית יש מדבקות קיר עצרו לרגע ותחשבו מה המדבקות שלכם מספרות עליכם? יש היום מבחר כה גדול של מדבקות כך שאפשר למצוא דגמים מתאימים בעבור כל סגנון עיצוב. אתר סטיילי וולס הוא המקום בו תוכלו להוסיף אופי לקירות ולהפוך את עיצוב הבית מקורי ומיוחד. תנו ביטוי ליצירתיות שלכם ושל שאר בני הבית. מדבקות מעוצבות תוכלו להדביק בקלות על קירות, דלתות, חלונות ושאר משטחים חלקים וקשיחים.

עשה זאת בעצמך:


שלא כמו הדבקת טפטים או צביעה אומנותית של קירות, מדבקות קיר תצליחו להדביק בעצמכם בצורה פשוטה ומהירה. גם אם לא התברכתם בידי זהב תוכלו לבצע הדבקה מדויקת של מדבקות קיר. כל שעליכם לעשות הוא להקפיד לפעול על פי הנחיות ההדבקה שמצורפות לאריזה. הדבקה בחדר הילדים אפשר וכדאי לבצע יחד עם הילדים כפעילות משפחתית מהנה.

מדבקות קיר הן מדבקות חד פעמיות


כאשר אתם מדביקים מדבקות קיר לבית מכל סוג חשוב לזכור שמדובר במדבקות חד פעמיות. לאחר שהמדבקה כבר הודבקה לא ניתן יהיה להסיר אותה על מנת להעביר אותה למקום אחר. על כן, עליכם לתכנן מראש בצורה מדויקת היכן תדביקו כל מדבקה. את ההדבקה עצמה תבצעו בזהירות. אל תשכחו לקחת בחשבון את גודל הקיר ולוודא שיש מספיק מקום לכל סט המדבקות.

כיצד מדבקים את המדבקות?


עוד בטרם תוציאו את המדבקות מהאריזה עליכם לנקות היטב את השטח עליו אתם מתכננים לבצע את ההדבקה. הקפידו להסיר אבק, שאריות דבק של מדבקות קודמות או צבע שמתקלף. מדבקות קיר נראות טוב יותר על קיר חלק ומטופח. לאחר ההדבקה לא תוכלו עוד לצבוע את הקיר מבלי להסיר את המדבקות. יש להתחיל את ההדבקה רק כאשר הקיר יבש לחלוטין.

ההדבקה מתבצעת תוך הידוק של החלק הקדמי במדבקה אל הקיר והסרת הנייר הלבן. חשוב לוודא שכל מרכיבי המדבקה השתחררו מהנייר. הקפידו על עבודה עדינה על מנת שלא לקרוע את המדבקה או להדביק אותה בצורה לא אחידה. הפעילות לחץ על המדבקה לאחר הצבתה במקום על מנת לחזק את ההדבקה.

 

לפרטים והזמנות התקשרו :  
03-5360727

או השאירו פרטים:
טואול - אתרים באינטרנט