מדבקות קיר מעוצבות בפייסבוק
סטיילי וולס יוטיוב

להזמנות: 03-5360727
שירות לקוחות: א'-ה' - 9:30-18:30

  1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. מדבקות קיר לחדרי ילדים בדירות שכורות


מדבקות קיר לחדרי ילדים בדירות שכורות

מחפשים פתרון זול ומהיר לעיצוב חדר הילדים? מדבקות קיר לחדרי ילדים הן הפתרון. המחיר של המדבקות אינו גבוה כך שתוכלו להשתמש בהן גם כאשר מדובר בדירה שכורה לתקופה קצרה. כל שיהיה עליכם לעשות על מנת להפוך את חדר הילדים צבעוני ומלא חיים הוא לבחור מדבקות מתאימות, לבצע הזמנה ולהדביק בעצמכם את המדבקות במקום המתאים. חברת סטיילי וולס מציעה מבחר גדול של מדבקות לחדרי ילדים לכל הגילאים. היכנסו אל אתר החברה ותוכלו להתרשם ממבחר גדול של מדבקות בטווחי מחירים משתנים. ניתן להזמין גם מדבקות קיר עם שם הילד.

עיצוב חדרי ילדים מהיר וזול:


מדבקות קיר לחדרי ילדים הן ללא כל ספק הפתרון הטוב והמהיר ביותר לעיצוב חדר הילדים. יחד עם הילדים תבחרו מדבקות קיר בדוגמת חיות או דינוזאורים, מדבקה גדולה של קשת בענן, מדבקות עם מד גובה ועוד. בעלות של כ-200 שקלים תוכלו לעצב חדר ילדים מקסים, צבעוני ומזמין.

האם המדבקות מקלפות את הצבע?

שימוש נכון במדבקות לא יגרום כל נזק לשכבת הצבע של הקיר או לקיר עצמו. אפשר להדביק מדבקות על קירות לבנים וקירות צבעוניים ללא כל חשש. על מנת להסיר את המדבקות כדאי לחמם תחילה את המדבקה מעט עם מייבש שיער בכדי להמיס את הדבק. באופן שוטף תוכלו לרחוץ את הקיר יחד עם המדבקות בעזרת סמרטוט לח או רטוב ללא כל חשש.

מדבקות קיר לחדרי ילדים בגיל גן:

ילדים קטנים נהנים להקיף את עצמם בדמויות מחייכות. מדבקות קיר מתאימות בעבור ילדי גן הן מדבקות צבעוניות עם פרצופים מחייכים שמרגיעים את הילדים ונותנים להם תחושת ביטחון. תוכלו לבחור בעבורם מדבקות של בעלי חיים או מספרים ולנצל את ההזדמנות ללמד אותם לזהות מספרים ובעלי חיים.

מדבקות קיר לילדים בגיל בית ספר:

אלו הם גילאים בהם הילדים כבר מבקשים לבחור בעצמם את מדבקות הקיר שלהם. יהיו ילדים שימצאו דגמים שהם אוהבים בקטגוריית מדבקות הילדים באתר בעוד אחרים יעדיפו כבר לבחור מדבקות קיר שמתאימות לחדרים של בני נוער או עיצוב כללי של הבית.

לפרטים והזמנות התקשרו :  
03-5360727

או השאירו פרטים:
טואול - אתרים באינטרנט