מדבקות קיר מעוצבות בפייסבוק
סטיילי וולס יוטיוב

להזמנות: 03-5360727
שירות לקוחות: א'-ה' - 9:30-18:30

  1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. בחירת מדבקות קיר לחדרי תינוקות

מדבקות קיר לחדרי תינוקות - סטודיו סטיילי בע"מ

 
מדבקות קיר לחדרי תינוקות – טיפים של בעלי ניסיון

בין אם אתם מעצבים לראשונה חדר תינוקות בבית ובין אם אתם בעלי ניסיון, הטיפים הללו יסייעו לכם לבחור נכון מדבקות קיר לחדרי תינוקות. כאשר מצטרף אל המשפחה תינוק חדש עלינו להתאים את חדר הילדים ואת הבית לצרכים של התינוק. ההוצאות הכספיות רבות ואנו כהורים שואפים לתת לילדנו את הטוב ביותר. מדבקות קיר לחדרי ילדים הן הדרך בה תצליחו להוסיף סגנון ורכות לכל חדר ילדים במחיר שווה לכל כיס. סטודיו סטיילי בע"מ מציע מבחר מדבקות קיר לחדרי תינוקות וחדרי ילדים בכמה עשרות שקלים עד כמה מאות שקלים בלבד.

איפה כדאי להדביק את המדבקות?

רוב ההורים בוחרים להדביק מדבקות קיר מעל למיטת התינוק ומעל לשידת ההחלפה. המדבקה הצבעונית ממקדת את מבטו של התינוק והוא מביט בה בהנאה. מלבד חדרי תינוקות, מדבקות קיר יהיו תוספת נהדרת גם לפינת המשחקים. את המדבקות אפשר להדביק על קירות בצבע לבן וקירות בצבעים שונים. כל עוד הקפדתם לבחור במשטח חלק ונקי, אין כל סיבה שלא תיהנו מהמדבקות למשך כמה שנים.

מה חשוב לכלול בחדר תינוקות?

אחת הטעויות של ההורים המודרניים היא העמסה. אנחנו כהורים קונים לילדנו מאות צעצועים, ספרים ובגדים. התוצאה היא חדר תינוקות עמוס ומבולגן בו התינוק לא מצליח להתמקד בשום פריט. כאשר חדר התינוקות מאוד עמוס האווירה בו הרבה פחות נעימה ומהר מאוד תמצאו את עצמכם מבלים את רוב זמנכם עם התינוק בסלון או בחדר אחר בבית.

הציוד הדרוש בחדר התינוקות הוא מיטת תינוק, שידת החתלה, כורסא, כוננית משחקים וספרים, ארגז צעצועים אחד. אם אין מקום לכל הצעצועים והספרים שלכם בכוננית ובארגז כדאי לאחסן חלק מהפריטים במחסן או להעביר לתרומה. ככל שחדר התינוקות יהיה פחות עמוס כך יהיה לכם קל יותר לשמור עליו נקי, מואר ומסודר. גם בעיצוב הקירות לא נרצה להעמיס יתר על המידה בפרטים וצבעים. סט אחד של מדבקות קיר לחדרי תינוקות יספיק לחדר תינוקות קטן. בעבור חדרי תינוקות גדולים או חדר עם קירות לבנים נמליץ על 2-3 סטים של מדבקות.

הקפידו לוודא בחירת מוצרים איכותיים ובטיחותיים לשימוש בעבור חדר התינוקות.

לפרטים והזמנות התקשרו :  
03-5360727

או השאירו פרטים:
טואול - אתרים באינטרנט