מדבקות קיר מעוצבות בפייסבוק
סטיילי וולס יוטיוב

להזמנות: 03-5360727
שירות לקוחות: א'-ה' - 9:30-18:30

  1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. כיצד לבחור מדבקות קיר לחדרי ילדים?

כיצד לבחור מדבקות קיר לחדרי ילדים?

רבים כבר יודעים שמדבקות קיר הן הדרך לעיצוב מהיר של חדרי ילדים. הבחירה במדבקות לעיצוב חדר הילדים היא בחירה חכמה. הילדים גדלים מאוד מהר, משנים את ההעדפות שלהם ואתם בהתאם מחליפים ומעדכנים גם כן את מדבקות הקיר. בחירת המדבקות וההדבקה תוכל להתבצע יחד עם הילד בהתאם לגילו.

סטודיו סטיילי בע"מ מציע מבחר גדול של מדבקות לחדרי ילדים בכל מיני סגנונות וגדלים. המגוון מאפשר בחירת מדבקות מתאימות לכל הגילאים ולכל סגנון. יש במלאי מדבקות צבעוניות שמתאימות לחדרי פעוטות, מדבקות מתוחכמות יותר שמתאימות לילדים גדולים יותר ומדבקות בעיצוב צעיר לבני עשרה.

אני בוחר לבד:

במעט מאוד תחומים בעיצוב הבית נוכל לאפשר לילדים לקבל החלטות בעצמם באופן כמעט חופשי. האפשרות להסיר בקלות את המדבקות מבלי לגרום כל נזק לקיר יחד עם המחירים הזולים הופכת את מדבקות הקיר לבחירה האולטימטיבית בעבור חדרי ילדים. יש לכם כהורים הזדמנות לתת לילד יד חופשית בבחירת המדבקות ולאפשר לו להתבטא.

איזו אווירה נרצה לייצור?

מדבקות קיר לחדרי ילדים נבחר בראש ובראשונה בהתאם לאווירה שנרצה לייצור. כך למשל, נבחר מדבקות בעיצוב רך להדבקה באזור המיטה או מדבקות צבעוניות בעיצוב תוסס בפינת המשחקים. בחדר ילדים אחד אפשר להדביק כמה סוגים של מדבקות או סט של מדבקות בעיצוב אחיד.

הזמנה והדבקה בקלי קלות:

הלקוחות של סטודיו סטיילי בע"מ מזמינים אונליין מדבקות לחדרי ילדים ולבית כולו. הם בוחרים באתר את המדבקות שלהם, משלימים את ההזמנה ומקבלים את המדבקות במשלוח מהיר עד הבית. ההדבקה מתבצעת באופן עצמאי ללא כל קושי. כל המדבקות באתר הן מדבקות איכותיות, עמידות, נוחות לשימוש וקלות להסרה. עם המחירים הנוחים, השירות האדיב והדגמים החדשים – אין כל סיבה שלא יהיה גם לכם חדר ילדים מעוצב ומיוחד.

ההשקעה שלכם בעיצוב חדר הילדים תיצור אווירה נעימה שתעודד את הילדים לשחק בחדר יחד ולבד, להזמין חברים ולפתח את הדמיון. אל תפספסו את ההזדמנות להפוך את חדר הילדים לחדר נעים ומזמין בו הילדים מרגישים בנוח. כל עוד בחרתם במוצר איכותי והשתמשתם בו בהתאם להנחיות – אין סיבה שלא תיהנו מהתוצאות למשך כמה שנים לפחות.

לפרטים והזמנות התקשרו :  
03-5360727

או השאירו פרטים:
טואול - אתרים באינטרנט