מדבקות קיר מעוצבות בפייסבוק
סטיילי וולס יוטיוב

להזמנות: 03-5360727
שירות לקוחות: א'-ה' - 9:30-18:30

  1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. טיפים לבחירת מדבקות קיר למטבח

טיפים לבחירת מדבקות קיר למטבח


קירות המטבח הם עניין עיצובי מורכב. מחד, אנחנו לא מעוניינים להשאיר קירות לבנים חשופים. מאידך, גם שימוש באלמנטים עיצוביים נרחבים מדי עשוי לא להשתלב באופן יפה לעין. לכן, כשמעצבים מטבח, כדאי לחשוב על אלמנטים עיצוביים שהם לא בולטים ודרסטיים מדי. דוגמה לכך הן מדבקות קיר המיועדות למטבחים, שלהן יתרונות רבים.


למה צריך מדבקות קיר למטבח?

ראשית, מדבקות קיר מגיעות בשלל עיצובים ומרקמים, ומכאן שביכולתן להתאים למגוון רחב של סגנונות עיצוביים. מעבר לכך, יש לחשוב האם הדבקה של מדבקת קיר למטבח תשרת את המטרה הסופית שלנו. במרבית המקרים, המטרה העיקרית היא לייצר עיצוב למטבח שלא יהיה גס ובולט מידי מחד, אך גם לא אנמי ומופנם מידי מאידך. מדבקות קיר למטבחים מגיעות בשלל גדלים. כלומר, בחירה של הגודל הנכון יחד עם העיצוב הנכון, תביא למטבח מעוצב בטעם טוב ולא בגסות.

איך לעשות את זה?

יתרון מרכזי נוסף של טפט למטבח הוא היכולת לעשות זאת בעצמך – DIY. אין צורך בבעל מקצוע או ביכולות טכניות גדולות מהרגיל כדי להדביק מדבקות קיר או טפט למטבח. למעשה, כל מה שנדרש הוא לנקות היטב את האזור בו את מתכננים להדביק את המדבקה. כדאי ומומלץ להסיר שאריות של מדבקות ישנות באופן יסודי. קודם לכן, ודאו כי המדבקה אותה אתם מתכננים להדביק היא בדיוק בגודל שתכננתם, ושהדבקתה תביא לתוצאה אותה אתם מבקשים להשיג. בשלב הבא שימו לב שהמיקום בו אתם מדביקים מדויק ולא סוטה לצד כלשהו. כעת ניתן לבצע את ההדבקה. עדיף לבצע אותה באופן הדרגתי על מנת שלא ייווצרו "בועות" או כשלי הדבקה אחרים.


סגנון המדבקות

עניין חשוב נוסף הוא הוא סגנון המדבקות. בדרך כלל ישנם מספר סגנונות עיצוביים מרכזיים. האחד, הוא סגנון של מטבח כפרי. סגנון זה מתאפיין בצבעי פסטל בהירים, תוך שמירה על איזון צבעים ועדינות כוללת במטרה לא להעמיס על העין. סגנון כזה של מטבח מתאים לסוג מסוים של מדבקות שאינו גס או בולט מידי. סגנון אחר של מטבח הוא מטבח מודרני. סגנון כזה מתאפיין בקווים ישרים וברורים, גוונים שחורים ואפורים וטקסטורות מודרניות. לסגנון כזה של מטבח מתאימות מדבקות אחרות, ייתכן שמדבקות עם כיתוב.


הבחירה באיכות

חשוב מכל הוא עניין האיכות כאשר אנו בוחנים עיצוב מטבחים. כאמור, עיצוב מטבחים זו לא פעולה שאנו מבצעים באופן תכוף ולכן בחירה בפריטי עיצוב איכותיים היא קריטית לטובת עמידתם בתנאי ההתבלות הטבעית. ניתן לבחון את החנות ממנה אנו קונים, את המוניטין שלה, ואת היכולת שלה לספק פריטים איכותיים ללקוחותיה. אם לא נעשה כן, אנו עלולים למצוא את עצמנו רוכשים פריטים באיכות ירודה, שקנייתם תסב לנו צער ולא נהיה שמחים מקנייתם. לכן, עדיף לשלם מעט יותר כדי למצוא פריט איכותי שיחזיק למשך שנים רבות.


לפרטים והזמנות התקשרו :  
03-5360727

או השאירו פרטים:
טואול - אתרים באינטרנט